fbpx

Milani shet autobusin e skuadrës, plas gallata në rrjetet sociale

Në një kohë që skuadra po kalon një krizë rezultatesh në Serie A, drejtuesit e Milanit kujdesen që të minimizojë shpenzimet në çdo aspekt. Aq sa është shitur edhe pullman-i i skuadrës për shifrën e 150 mijë eurove dhe që tashmë do të jetë në pronësi të një firme private të transportit, transmeton Albeu.

E gjithë kjo ka bërë që në rrjetet sociale të nisin fotomontazhet që venë në lojë drejtuesit e Milanit dhe futbollistët e tyre.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close