fbpx

Tre kandidatët për BDI-në e Vrapçishtit

Janë tre kandidatë që hyjnë në garën për kryetar dege në BDI-në e Vrapçishtit. Aktuale.mk ju sjell edhe emrat e tyre, e ata janë Amet Haliti (Negotinë), Ekrem Zendeli (Dobërdoll) dhe Numan Iljazi (Gradec).
Zgjedhjet nëpër Këshilla vendor në këtë anë kanë kaluar në ambient të qetë, ndërsa Kuvendi zgjedhor në degën e Vrapçishtit do të mbahet të enjten në ora 19.00.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close