fbpx

DAP dhe forcat policore në Sllupçan dhe Orizare

Drejtoria e të Ardhurave Publike nën shoqërimin e forcave të mëdha policore mbrëmë kanë kryer aksion në fshatrat Sllupçan dhe Orizare të Kumanovës, njofton “Lajmpress”.

Numri i madh i forcave policore ka shqetësuar fshatarët.

Banorët e cilësojnë si të panevojshëm numrin e madh të njësitit special në fshat, për aksione rutinore të DAP-it.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close