fbpx

Calvin Harris e harroi Rita Orën, tani me të dashur të re

Ai është parë dorë për dore me të dashurën e re, modelen amerikane 21 vjeçare, Aarika Wolf këtë të shtunë.

Çifti i ri kanë shkuar në darkë romantike në restorantin Giorgio Baldi në Los Angeles dhe të dytë janë dukur mjaft të kënaqur në praninë e njëri tjetrit, transmeton koha.net.

Për lidhjen e tyre po flitet që nga shtatori, pasi Harris ka mbyllur festivalin iHeart Radio dhe është parë të shkojë në aeroplan bashkë me modelen, por vetëm tani vonë kanë filluar të shihen duke dalë hapur.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close