fbpx

Emina Çunmulaj e bukur dhe pa “Make up”

Nuk rrinë pa treguar asnjë moment kudo që është madje edhe si rrinë në shtëpi, si vishet, si gatuan, gjithmonë duke treguar se mburret që është shqiptare nga Malësia.

E kemi fjalën për Top-modelen me famë botërore Emina Çunmulaj ku këtë herë tregon se si është ajo dhe ku duket mjaft e bukur edhe pa ‘Make-up”

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close