fbpx

Jessie J këndon edhe me gojë mbyllur (Video)

Ka qenë prezente në një intervistë në emisionin Graham Norton Show në BBC. Gjatë kësaj bisede, këngëtarja Jessie J ka shpalosur detaje rreth zbulimit të talentit të saj që kur ishte fëmijë.

Por, Jessie ka zbuluar edhe diçka tjetër. Jessie ka thënë se ajo mund të këndoj edhe me gojë mbyllur dhe këtë gjë e ka provuar ‘live duke kënduar këngën e saj ‘Bang Bang’.

Më poshtë keni videon për të parë se si këndon ajo. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close