fbpx

Messi me het-trick i dha fitoren Barcës (Video)

Superylli argjentinas, Lionel Messi ka rikthyer shkëlqimin e tij në fanellën e Barcelonës.

Messi realizoi tre gola në fitoren 4:0 që katalunasit e shënuan në udhëtim kundër Deportivo La Corunas.

Messi shënoi në minutat 10’, 33’ dhe 62’, teksa goli i katërt i mysafirëve ishte një autogol nga Sidneu (83’).

Katalunasit tani kanë 44 pikë në pozitën e dytë në renditjen e La Ligës, një pikë më pak se Real Madridi, por këta të fundit kanë një ndeshje më pak të zhvilluar.


Deportivo La Coruna 0-4 Barcelona (All Goals… by footballdailytv

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close