fbpx

Lazio nuk i përballoi Napolit

Skuadra e Napolit ka arritur të shënojë fitore të rëndësishmë në udhëtim kundër Lazios në formë.

Napolitanët triumfuan 1:0 falë golit të vetëm të shënuar nga sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain.

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe Etrit Berisha ishin titullarë në këtë takim dhe luajtën për 90 minuta.

E, Etriti bëri një gabim të rëndë në golin e Higuain, duke e pësuar atë pikërisht në këndin e tij.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close