fbpx

Urimi i veçantë i Barack Obamës për ditëlindjen e Michelle

“Shumë urime për një Zonjë të Parë të mrekullueshme dhe frymëzuese”. Janë këto fjalë me të cilat Presidenti amerikan Barack Obama, uron të shoqen e tij Michelle me rastin e 51 vjetorit të lindjes, në një postim në profilin e tij në Facebook, ku ka postuar një fotografi i përqafuar me të shoqen.

Nuk dihet ende se si do të festohet kjo ditë, por mësohet se çifti presidencial do të kalojnë një darkë romantike mes tyre.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close