fbpx

Moti sot me vranësira dhe shi

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me shi në pjesën perëndimore të vendit. Kushtet për shi në pjesën lindore të vendit do të janë shumë më të vogla.

Shkupjanët mund të presin një kohë të ndryshueshme me shi të dobët. Temperatura minimale do të lëshohet deri në minus 2 shkallë celsius. Temperatura maksimale do të ngritët deri në 6 shkallë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close