fbpx

Etnon dhe Teuta Selimi sjellin “Pa ndjenja” (Video)

“Pa ndjenja” është titulli i këngës që interpretohet nga grupi Etnon dhe këngëtarja Teuta Selimi.

Kënga e cila sapo është hedhur në Youtube është punuar nga Genc Prelvukaj, ndërsa videoklipi është realizuar nga Black Fish Entertainment./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close