fbpx

Yaya Toure pranon se mund të largohet

Mesfushori nga Bregu i Fildishtë, Yaya Toure ka pranuar se mund të largohet në sezonin e ardhshëm nga skuadra e Manchester Cityt.

”Kjo është pyetje e madhe por edhe e lehtë njëkohësisht. Do të shohim”

”Unë nuk e di nëse do të qëndroj. Jam aktualisht te City që është një klub i mrekullueshëm dhe ka arritur gjëra të mëdha”, tha Yaya Toure.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close