fbpx

Xhemaili “currik” në Serie A

E ardhmja e Blerim Xhemailit është larg Galatasarayt. Mesfushori shqiptar pritet të largohet gjatë këtij muaji nga gjiganti turk, ku nuk arriti ta dëshmoj vetën.

Reprezentuesi i Zvicrës pritet të transferohet te Fiorentina, raporton Haber7.

Sipas kësaj të fundit, drejtuesit e gjigantit turk ishin në Antalia për të biseduar me drejtuesit e Galatasarayt për Xhemailin.

Ish mesfushori i Torinos, Parmas dhe Napolit pritet që të hënë të prezantohet te skuadra e re.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close