fbpx

BMW prezanton një veturë të mistershme (Video)

Dje BMW ka lansuar një video të shkurtër me drita të veturës që duket e gjitha në errësirë. Video zgjatë për rreth 14 sekonda, dhe me të vërtet nuk mund që të shihni asgjë, edhe nëse provoni shumë.

Në shkrepjen e parë, është një video mër modelin e ri M2, sidoqoftë pas disa hulumtimeve duket se kompania i ka japur modelit 1 i ka ndërruar pamjen.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close