fbpx

Mot i ndryshueshëm

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe periudha me diell.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 7 deri 15 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 9 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close