fbpx

Dorentina Lleshaj gati për të shpërthyer me hite këtë vit

Këngëtarja e re dhe simpatike nga Malësia, Dorentina Lleshaj e cila jeton në Amerikë mësojmë se po përgaditet të shpërtheje më shumë këtë vit me disa hite.

Dorentina po përgadit me muzikantin e saj Elvis Tershana një hit që do të vijë së shpejti. Ne mësojmë se këngëtarja tashmë është martuar, por vazhdon të jetë kudo nëpër koncerte në Amerikë.

Ndërsa artistja e cila ka nisur të mendojë që në fillim kë këtij viti për këngë të reja na premton se kënga që po realizohet me muzikë dhe orkestrim nga muzikanti i saj do të jetë një super hit shqiptar./BS/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close