fbpx

Kezharovski transferohet në Shutkë, familja në shok (FOTO)

Në orët e mbrëmjes policia mori gazetarin Tomislav Kezharovski nga shtëpia e tij për ta transferuar atë në burgun e Shutkës.

Kezharovski transferohet në Shutkë, familja në shok
Kezharovski transferohet në Shutkë, familja në shok

Me lot në sy bashkëshortja dhe vajza e përjetuan këtë ngjarje të hidhur në familjen e tyre. Para shtëpisë ishte edhe avokati mbrojtës i tij Filip Medarski, i cili thotë se shpresonim për një vendim të drejtë por ja rezultati.

Kezharovski transferohet në Shutkë, familja në shok
Kezharovski transferohet në Shutkë, familja në shok

Policia e cila shkoi për ta marrë i dha hapësirë një orë që të bëhet gati. Ata kishim më vetë aktgjykimin, por atë nuk e ka as Kezharovski dhe as avokati i tij.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close