fbpx

Era Istrefi dhe Nita kur ishin fëmijë (Foto)

Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet se është së bashku me motrën e saj Nita Istrefin kur kanë qenë shumë të vogla dhe shiheshin teksa po laheshin në një liqen.

Era ka lënë një mbishkrim në këtë foto ku thotë se ndonëse ende e frekuenton këtë vend atë e ka marrë shumë malli për kohën që e ka kaluar këtu. /Indeksonline/

A photo posted by Era Istrefi (@strefie) on

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close