fbpx

Më 10 shkurt kolona zanore e “Fifty shades of Grey”

Publikohet lista e këngëve që do të jenë pjesë e kolonës zanore.

Një ndër filmat më të përfolur të kohëve të fundit, në të cilin merr pjesë edhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, “Fifty shades of Grey”, edhe këtë fillimvit vjen me risi. Por nuk është është vetëm premiera kaq shumë e pritur që e bën tërheqës filmin.

Në të gjitha mediat është publikuar lista e këngëve që janë kolona zanore të filmit, ku përfshihen emra si Beyonce dhe Ellie Goulding. Me siguri, shumë shpejt do të pushtojë renditjet globale të muzikës.
Emra të tjerë të shquar në këtë listë janë edhe Rolling Stones, Sia dhe Frank Sinatra. Kolona zanore e “Fifty Shades of Grey” do të zbulohet për publikun më 10 shkurt. Ndërsa filmi, i bazuar në novelën “best-seller” të E.L. James me të njëjtin emër, do të dalë nëpër kinema ditën e Shën Valentinit, më 14 shkurt.

Ja lista e plotë e kolonës zanore të filmit:

I Put A Spell On You (Fifty Shades Of Grey) – Annie Lennox
Undiscovered – Laura Welsh
Earned It (Fifty Shades Of Grey) – The Weeknd
Meet Me In The Middle – Jessie Ware
Love Me Like You Do – Ellie Goulding
Haunted (Michael Diamond Remix) – Beyoncé
Salted Wound – Sia
Beast Of Burden – The Rolling Stones
I’m On Fire – AWOLNATION
Crazy In Love (2014 Remix) – Beyoncé
Witchcraft – Frank Sinatra
One Last Night – Vaults
Where You Belong – The Weeknd
I Know You – Skylar Grey
Ana And Christian – Danny Elfman
Did That Hurt? – Danny Elfman/KultPlus.com

Tags

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close