fbpx

Aurela Gaçe: Jam bërë si gic

Dikur Aurela Gaqe kishte disa kilogramë më shumë se qe duhej, por me të shkuar në Amerikë ajo u dobësua, duke ndërtuar një trup për lakmi.

Me tu kthyer në Shqipëri, Aurela filloj palestren dhe linjat e saj ishin gjithmonë ideale.

Tani, e ka lënë pak pas dore vetën. Aurela sërish ka shtuar në peshë. Pëmes një mbishkrimi në “Facebook”, ka thënë: “Jam bërë si gic”./Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close