fbpx

Gold Ag këngë për Zahir Pajazitin

Asnjëherë nuk ka fshehur se e do vendin e vet. Është ku rep artisti Gold Ag i cili edhe përmes vargjeve të këngës së re, do të flas për një etapë të rëndësishme të popullit tonë, projekt ky i cili sipas reperit shumë shpejt do të publikohet

Gold Ag, nuk ka shumë kohë që në publik solli këngën e re ‘Shqiptar 2’, e cila u dëgjua shumë nga publiku. E menjëherë pas këtij suksesi, reperi i është përveshur punës që të vijë me këngën e re.

Kësaj radhe Goldi ka vendosur të shkruaj disa vargje për dëshmorin e kombit Zahir Pajazitin dhe për Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës. Kështu të paktën bën me dije vetë ai përmes një postimi në Instagram, ku ka shkruar. ‘Neë song. UCK. Zahir Pajaziti’./ Lajmi.net

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close