fbpx

Policia arreston 23 vjeçarin R.E që goditi me thikë vëllain

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë ka ngritur kallxim penal ndaj 23 vjeçarit R.E për shkak të dyshimeve se e i njëjti është kryerës i veprës penale “Tentim për vrasje”.

Sipas policisë së Tetovës, personi në fjalë të enjten gjatë një zënke në shtëpi i ka shkaktuar plagë në trup me thikë në stomak dhe kokë, valluat të tij B.E (38).23 vjeçarit i është shqiptuar masa e paraburgimit prej 30 ditëve.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close