fbpx

Vlorë, parandalohet një krim, sekuestrohet arsenal armësh, dy të arrestuar

Policia e Vlorës parandalon një krim. Dy persona kanë rënë në pranga gjatë një operacioni të zhvilluar mëngjesin e sotëm, ndërsa u janë sekuestruar në cilësinë e provave materiale dhe një arsenal.

Blutë kanë sekustruar dhe një automjet me targa të ndryshuara, të cilin dyshohet se të arrestuarit do ta përdornin për të kryer akt kriminal si dhe dy pale targa të tjera automjetesh.

Policia ka sekuestruar dhe jelekë antiplumb, maska, pistoletë paralizuese.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close