fbpx

Mot me diell dhe vranësira

Sot do të mbretërojë mot me diell me vranësira të vogla dhe me mjegull nëpër lugina. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 3 deri 12 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 4 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close