fbpx

Greta Koci dhe Eni publikojnë këngën e re (Video)

Dy motrat Greta Koci dhe Eni sot kanë publikuar këngët e tyre më të re të titulluar ‘S’jam jetime’.
Kjo këngë ka filluar menjëherë që të pëlqehet nga fansat e të dy këngëtareve.

Më poshtë keni dhe linkun e këngës të realizuar me klip. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close