fbpx

Eli-G pas suksesit të ‘Shkodra Fest” gati për hite të reja

Djaloshi nuk do të ketë të ndalur. Reperi i njohur shkodran Eli-G pasi ka përfunduar me një super sukses edicionin e parë të Festivalit “Shkodra Fest”, ai ka nisur të mendojë për këngët e reja dhe premton se do të sjellë hite të tjera në 2015-ën.

Ne mësojmë se Eli-G do të ketë këngë solo por dhe në bashkëpunim me artistët më të mrië shqiptarë.

Vitin e kaluar arstisti solli në tregun muzior shqipar disa hite që ende vazhdohen të pëlqehen sot si: “Bela” dhe këngën në bashkëpunim me Shpat Kasapin “Në shpirt më ke vrarë”, ndërsa tani fansat etij të shumtë po presin krijimet e reja të tij.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close