fbpx

Shqipëri, laboratori i drogës ku u zbuluan 100 kg kokainë (VIDEO+FOTO)

Këto janë disa fotografi që tregojnë vendin ku u gjetën plot 100 kg kokainë dhe 8 persona u vunë në pranga.

Policia informoi se janë vënë në pranga 6 shtetas shqiptarë, një kolumbian dhe një turk.

Një nga personat e arrestuar raportohet se është edhe nipi i Enver Hoxhës, Ermal Hoxha.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close