fbpx

Snoop Dogg, VIP-i më aktiv në Instagram

Reperi Snopp Dogg është shpallur personi më aktiv në Instagram ndër njerëzit e famshëm në gjithë botën.

43-vjeçari ka hedhur më shumë statuse dhe foto nga të gjithë, përfshirë edhe Kim Kardashian apo Paris Hilton, që janë të marrosura pas selfie-ve.

Në pesëshen e parë të gjithë ishin reperë, dhe gjendej edhe Puff Diddy. Shtatë përqind e statuseve të Snopp Dogg flisnin vetëm për alkoolin dhe për drogën.

Vetëm vendi i dhjetë për Kim Kardashian, e cila është parakaluar nga motra e saj Khloe.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close