fbpx

Mot me diell dhe më i ngrohtë

Sot do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira mesatare.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 8 deri 13 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 8 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close