fbpx

Shaqa “provokon” Serbinë, e mundi Kuzmanoviçin (Video)

Interi ka ngarkuar një video interesante në llogarinë zyrtare të klubit në Youtube.

Protagonistë të kësaj video, janë Xherdan Shaqiri dhe mesfushori Kuzmanovic, të cilët sfidojnë njëri tjetrin nga goditjet e lira.Shaqa i cili zotëron cilësi të mëdha, e mund Kuzmanovicin, në sfidën e tyre të parë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close