fbpx

Çiljeta dhe Noizy ia “krisin” popullores (Video)

Pavarësisht se këngët e tyre janë të zhanreve moderne, Noizy dhe Çili nuk e harrojnë “origjinën”.

Ka qenë reperi shqiptar që ka xhiruar një video me Çiljetën duke kërcyer valle popullore së bashku me disa miq të saj.

Ata duket se anë qenë në studio me Noizyn duke punuar në ndonjë projekt të ri, kur ia kanë “futur” të kërcyerit nën ritmet e çiftelisë.

“Duke shikuar Malokët e mi teksa dalin në origjinë”, ka shkruar Noizy në përshkrimin sipër fotografisë. /Telegrafi/

A video posted by Noizy OTR (@zinizin) on

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close