fbpx

Ronaldo zbulon misterin e ulërimës së djeshme (Video)

Ylli portugez i Realit, Cristiano Ronaldo dje fitoi për herë të tretë Topin e Artë.

Por pas marrjes së çmimit pasi përfundoi fjalimin e ai lëshoi një bërtitmë që habiti të gjithë të pranishmit. Askush nuk e mësoi pse. Mirëpo më vonë Ronaldo u shpjegua.

Ai tha se këtë e bëri për Real Madridin dhe bashkëlojtarët. Ai tha se kjo është bërtitma e Madridit, transmeton Zëri.

“Bashkëlojtarët e din se unë gjithmonë e bëj këtë kur shënoj gol ose kur fitojmë. Është bërtitma e jonë nga Real Madridi”, ka shpjeguar ai.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close