fbpx

Kosovari u bën pyetje Ronaldos, Messit dhe Robenit (Foto)

Është i riu nga Kosova por që jeton në Zvicër, Valdrit Pllana i cili ka fituar të drejtën që këtë vit të jetë prezent në Zurich për tu bërë pyetje tre prej sulmuesve më të mirë në botë. Valdrit Pllana i ka pyetur Ronaldon, Messin dhe Robbenin se cili është goli më i mirë që kanë shënuar.

Messi ka thënë se është ai me kokë kundër Manchesterit në Ligën e Kampioënve ndërsa edhe Roben e ka zgjedhur golin e tij në finale ndaj Dortmundit në Ligën e Kampionëve.

Tags

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. me falni ky djali banon ne finlande eshte nga vushtrria por ka fituar te drejten nka komiteti i uefas sepse eshtr nje futbollist i mire ku luan per nje ekip atje ne finlande

Back to top button
Close