fbpx

Joachim Low shpallet trajneri më i mirë i vitit

Selektori i Gjermanisë, Joachim Low ka fituar çmimin e trajnerit më të mirë të vitit.

Gjermani e udhëhoqi kombëtaren e tij drejt triumfit në Kampionatin Botëror ‘Brazili 2014 dhe në këtë mënyrë arriti të shpallej më i miri.

Konkurent të tij ishin trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti dhe ai i Atletico Madridit, Diego Simeone./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close