fbpx

Kur dashuria nuk njeh moshë (Foto)

Kitaristi legjendar i bandës së Rock-ut Led Zeppelin, Jimmy Page ndihet i dashuruar më shumë se kurrë me partneren e tij 46 vjet më të vogël në moshë, Scarlett Sabet.

Ai është 71-vjeç dhe tregon se është shumë i lumtur krah aktores 25-vjeçare.

Ata janë fotografuar gjatë fundjavës në disa momente romantike, duke u mbajtur për dore në një nga qendrat tregtare më të famshme të Londrës.

Çifti është parë më pas edhe të darkojë sëbashku.

jimmy-4

jimmy

jimmy-2

jimmy-3

Lajme të ngjashme

Back to top button