fbpx

Padi për struganin B.S që kërcënoi se do të vrasë babë e birë

Padi dhe paraburgim për struganin B.S., për shkak dyshimit se më 9 janar një banorit të fshatit Misleshevë ia ka drejtuar armën dhe iu është kërcënuar se do ta vrasë atë, e pastaj edhe djalin e tij, njofton SPB Ohër.

Ngjarja ka ndodhur në oborrin e personit nga Mislesheva. Dhunuesi së pari ka nisur zënkë verbale, pastaj ka nxjerr  armën që e ka poseduar ilegalisht dhe është kërcënuar. Pasi i ka treguar kërcënuesit se djali i tij nuk është për momentin në shtëpi dhe se kthehet më vonë, kërcënuesi ka dal dhe është kthyer rreth prapë rreth orës 20.30, kur edhe arrestohet.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close