fbpx

Ibrahimoviç cak i një sulmi terrorist (Video)

Sulmet terroriste nuk kanë të ndalur, pasi prekën Francën, Gjermaninë dhe tani cak i sulmeve ishte Suedia.

Mediat në Suedi raportojnë se sulmuesi i PSG-së, Zlatan Ibrahimovic ka qenë objektiv i një sulmi terrorist.

Pas alarmit, autoritetet suedeze kanë rrethuar shtëpinë e Ibras ku kanë gjetur një granat brenda oborit të shtëpisë. /Portalb

 

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close