fbpx

30 ditë paraburgim për vrasësin e motrës medicinale

Masë paraburgimi prej 30 ditësh për 22 vjeçarin nga Shkupi Nikolla Kuzmanovski i akuzuar se ka ngulfatur motrën medicinal e punësuar në Klinikën e Pediatrisë.

Sipas Prokurorisë së Shkupit i dyshuari vrasjen e ka kryer në ballkon të kulmit në katin e shtatë në Klinikën e fëmijëve në Shkup ku dhe është gjetur trupi i pajetë i gruas. Raporti nga obduksioni do ta jap edhe përgjigjen se në çrethanash vdiq motra medicinale.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close