fbpx

Lyrical Son uron nënën për ditëlindjen e saj

Reperi nga Prishtina Lyrical Son, ka shfrytëzuar rrjetin Instagram që t’i urojë ditëlindjen personit që e solli në jetë.
Përmes një fotografie me nënën e tij të hedhur në këtë rrjeti, ai ka zgjedhur fjalët më të mira për t’i uruar asaj një jetë të gjatë dhe shumë të lumtur.

“ Ti qe ishe, je dhe do te jesh gjithmone me dhe per mua…!!! Te falemnderit per ekzistencen, mundin, kohen, dashurine, edukaten, ushqimin e te gjitha tjerat qe mi dhurove ne jete MAM’..!!! Urime ditlindja NËNA ime e dashur…!!! Te don Sugari” janë fjalët e tij. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close