fbpx

Fillon marshi në Paris (Video live)

Në kryeqytin francez, Paris, në orën 15:00 ka filluar marshi i madh solidarizues në nderim të viktimave të dy sulmeve terroriste, atë në Charlie Hebdo dhe në supermarketin hebre.

Parisi sot

Flamuri shqiptar në marshin solidarizues në Paris

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close