fbpx

“Një vit që zemra u thye”, duet nga Yllka Kuqi dhe Dani (Video)

Yllka Kuqi dhe Ramadan Krasniqi – Dani, kanë publikuar projektin e ri të shumëpritur “Një vit që Zemra u Thye” .

Muzika është realizuar nga Valon Biba ashtu edhe sikurse tekstin, teksa orkestrimi u krye nga Virusi.

Videoklipi u realizua nga Max Production, kurse pritet të jetë një prej prodhimeve më të suksesshme.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button