fbpx

Interi starton me Podolskin dhe Shaqirin

Dy blerjet më të reja të Interit, Lukas Podolskit dhe Xherdan Shaqiri pritet që të startojnë nga minuta e parë ndeshjen me Genoan nesër në orën 12:30.

Sa i takon formacionit, tekniku zikaltër Roberto Mancini duhet të bëjë llogaritë në një sfidë kaq të vështirë pa të skualifikuarit Ranocchia, Juan Jesus dhe Kovaçiç, që të gjithë të ndëshkuar me kartonë në përballjen me Juventusin./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close