fbpx

Mot i ndryshueshëm

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe periudha me diell.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 4 deri 11 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 4 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close