fbpx

Ardian Bujupi lanson albumin e ri (Video)

Këngëtari i suksesshëm shqiptar në tregun muzikor evropian, Ardian Bujupi, ka publikuar albumin e ri e me këtë rast edhe videoklipin e ri.

“Ardicted” titullohet albumi i ri i këngëtarit të mirënjohur shqiptar që ka korrë suksese në Gjermani.

Videoklipi që ka ardhur paralelisht me albumin që mund të blihet në iTunes dhe Amazon titullohet “Joker/AllNight2” pra dy këngë në një këngë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close