fbpx

Enca Haxhia paralajmëron projektin e ri

Enca Haxhia apo më e reja, por më e përfolura e estradës sonë muzikore nuk ndalet. Ajo çdo ditë e më shumë sjellë diçka të re për fansat e saj. Kur jemi te rrjeti i saj social Instagram ajo është më se aktive, siç duket Enca aty dhe i njofton fansat e saj për projektet e saj muzikore dhe jo vetëm kaq, bukuroshja e re nga Shqipëria atyre iu servon edhe fotografi mjaftë të nxehta, siç di t’i bëj veç ajo, transmeton Tribuna.

Enca apo ndryshe dhe mbretëresha e klikimeve të vitit 2014 shumë shpejt do të vije me një këngë të re. Sigurisht të gjithë duan të dimë se çka po na sjell Enca ?! E ajo çka na lë dhe me kurioz është entuziazmi i Encës që ka për projektin e saj më të ri. Në një fotografi që ka postuar ajo së fundmi në Instagram, ka lënë një mbishkrim: “Shumë entuziaste për projektin e ri..”.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close