fbpx

Serbi: Babai e hedh beben dyjavëshe nga kati i tretë

Foshnja 15 ditore ka vdekur sot në mëngjes pasi babai i saj e ka hedhur nga kati i tretë në qytetin e Beogradit.

Urgjenca e kryeqyteti serb ishte thirrur për ndihmë, por ajo me të arritur në vendin e ngjarjes vetëm ka mundur ta konstatojë vdekjen e foshnjës, përcjell B92, transmeton Koha.net.

Babai i bebes është 35 vjeçar dhe thuhet të ketë probleme psikiatrike.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close