fbpx

Nora Istrefi, tregon celulitin

Këngëtaren bukuroshe Nora Istrefi duket se shtatzënia ka filluar që ta shtoj në peshë.

Kjo shihet në një foto të cilën së fundi ajo e ka postuar në rrejtin social Instagram, ku shihet e veshur me një fustan i cili i vë ne pah edhe linjat dhe celulitin e Norës.

Nora Istrefi, tregon celulitin
Nora Istrefi, tregon celulitin
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close