fbpx

Jo shtatzënia, por ‘photoshopi’ e ka zbukuruar Norën (Foto)

Nora Istrefi së fundmi ka qenë subjekt i lëvdatave për fotosesionin me rastin e 10 vjetorit të disenjatorit Valdrin Sahiti – një fotosesion i lakuar pasi ka pasur ngjashmëri me atë të Roberto Cavallit me Rita Orën.

Përpos ngjashmërive të mëdha që ka ky fotosesion në detajet dhe në realizimin e tij, duket se edhe protagonistët nuk janë autentik.

Nora Istrefi shtatzënë, që mori lëvdata për bukurinë e saj në këtë sesion, në fakt u punua shumë në ‘photoshop’ nga fotografi Endrit Mertiri.

Nuk është hera e parë që yjet e skenës tonë përdorin photoshopin apo operacionet plastike për paraqitjet e mira në publik. /Telegrafi/

nora me dhe pa photoshop

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close