fbpx

Ndalen dritat e Kullës Eiffel (Video)

Dritat e Kullës së famshme Eiffel në Paris, janë ndalur për të përkujtuar 12 viktimat e sulmit terrorist në revistën satirike “Charlie Hebdo”.

Fiks në orën tetë Kulla është errësuar në shenjë përkujtimi për gazetarët dhe policët e vrarë nga dy terroristët derisa dita e enjte në Francë është shpallur ditë zie. /Koha/

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close