fbpx

Big Mama bëhet gati për projektet e reja

Këngëtarja e njohur e cila njihet për karakterin e saj të fortë Besjana Kasami e njohur si Big Mama po bëhet gati për projektet e reja për këtë vit.

Vitin që lamë pas ajo e përfundoi me një këngë kushtuar vajzave me sjelle të pahijshme e titulluar ‘Valentina’ të cilën e këndoi tek Kënga Magjike.

Ndërsa këtë vit priten disa projekte të reja dhe disa që i ka lënë në gjysmë për shkak se nuk i kanë pëlqyer finalizimet e tyre. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close